Tuesday the 24th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Wycieczka rowerowa 7a do Stradunia

W czwartek 28 września  po lekcjach  zebraliśmy się przed  szkołą, aby stamtąd wyruszyć na wycieczkę rowerową do Stradunia. Po udzieleniu przez wychowawcę instrukcji dotyczącej zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy, wyruszyliśmy w drogę. Pogoda  była piękna i słoneczna, więc pedałowało się z przyjemnością. Jechaliśmy nową ścieżką  rowerową, podziwiając po drodze piękne kolory jesieni. Po dotarciu na miejsce czekała nas miła niespodzianka. W gospodarstwie agroturystycznym, do którego przybyliśmy czekało gotowe, rozpalone ognisko dające nam ciepło po podróży. W tymże gospodarstwie mogliśmy obejrzeć takie zwierzęta jak: kury, króliki i owce, które były zdecydowanie największą atrakcją. Po zjedzeniu smacznych kiełbasek przy ognisku, gospodarz oprowadził nas po swoich włościach, pokazując m.in. : spiżarnię, wędzarnię, saunę, oraz niezwykle urokliwe drewniane domki dla wczasowiczów. Wycieczka chociaż krótka, bo chciałoby się więcej i dłużej, była bardzo interesująca i integrująca całą naszą klasę. Myślę, że ta podróż była bardzo dobrym pomysłem, z którego możemy skorzystać w przyszłości.

GALERIA

Oliwia Madajczak