Friday the 15th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

Mistrzostwa Rejonu w unihokeju chłopców SP 2017

 

W Drawsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w unihokeju chłopców SP. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół z Mieścisk,Kaczor,Białośliwia, oraz gospodarze z Drawska. Po wyrównanej walce ostatecznie SP 2 Trzcianka zajęła drugie miejsce.Do finału wojewódzkiego awansowała SP z Białośliwia.Skład SP 2: Mateusz Wargin,Bartek Borucki,Stasiu Machowski,Karol Grześ,Michał Kuskowski,Marcel Gawroński,Maciej Owedyk.

Opiekunowie:Włodzimierz Topola,Lukasz Walkowiak.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju chłopców kl.IV-VI - 2017

 

W sobotę 04.11.2017 w sali gimnastycznej SP2 Odbyły się mistrzostwa Gminy w Unihokeju chłopców kl.IV-VI.
Do współzawodnictwa przystąpiły cztery szkoły. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze Szkoły

Podstawowej Nr.2.W meczach doprowadzających ich do końcowego sukcesu osiągnęli następujące wyniki:

wygrali z SP Biała 8:1;następnie pokonali SP3  13:0 i w ostatnim swoim meczu pokonali SP Łomnica 4:0.

   Drużyna z SP2 uzyskała awans do następnej rundy czyli mistrzostw powiatu.                        

   Opiekunem drużyny z SP2 jest Włodzimierz Topola.        

   Zawody sędziował Marek Łazanowski.

                               KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW

          

             I.M. SP2 Trzcianka

            II.M. SP Łomnica

           III.M. SP Biała

           IV.M. SP3 Trzcianka

GALERIA

MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJA 2017

 

Dnia 14.10.2017 r. w naszej szkole odbyły się MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJA. W zawodach brały udział trzy szkoły: SP  w Siedlisku, SP w Łomnicy, oraz gospodarze SP 2 W Trzciance. Po oficjalnym rozpoczęciu i omówieniu zasad gry, zespoły od razu przystąpiły do gry. Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy SP2 w Trzciance a SP w Siedlisku. Po zaciętej walce gospodarze wygrali 3:0. Następna rozgrywka pomiędzy SP w Siedlisku a SP w Łomnicy zakończyła się wynikiem 5:1. Kolejnym starciem było spotkanie SP2 w Trzciance a SP w Łomnicy. Wysoka wygrana 7:1 dała awans do mistrzostw powiatu SP2 w Trzciance. Całemu turniejowi towarzyszyła miła atmosfera. Wszyscy wykazali się wielkim zaangażowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie dzieci starszych

 

       21 października 2017r. w hali widowiskowo-sportowej w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie dzieci starszych. Naszą szkołę reprezentowały :Klaudia Jarosińska, Alicja Malinowska i Ola Muszak. Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym może świadczyć fakt, że o miejscach II-IV decydowało liczenie małych punktów, bowiem trzy drużyny miały taką samą liczbę meczy wygranych . Nasze dziewczyny zajęły ostatecznie IV miejsce.

GALERIA

Justyna Szanter

WSPOMNIENIE LATA

 

14 października 2017r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Sędzią głównym i organizatorem był pan Mirosław Szadkowski, ze SP 1 w Trzciance.            

 W zawodach wzięło udział sześć drużyn, cztery dziewcząt: SP 1, SP 3, SP Siedlisko i SP 2,i dwie chłopców: SP 1 i SP 2. Każda drużyna składał się z dwóch zawodników. Nasza szkoła była reprezentowana przez Patrycję Jans i Nikolę Juszczuk oraz Karola Grześ i Michała Kuskowskiego.

Zawodnicy rozegrali mecze w systemie „każdy z każdym”. Jedno spotkanie to aż 5 meczy, z których drużyna musi wygrać 3, aby cały mecz był dla nich wygrany ( dwa mecze gry pojedynczej i jeden mecz podwójny – debel, jak mecz nie jest rozstrzygnięty, graj kolejne dwa mecze pojedyncze).

Tym sposobem  Karol i Michał zajęli II miejsce rozgrywkach. Drużyny dziewczęta grały po trzy mecze. Rywalizacja była bardzo zawzięta. Końcowa klasyfikacja: IV miejsce – SP 1, III – miejsce SP 2, II  miejsce - SP 3, I miejsce SP Siedlisko.

Zespoły, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach będą reprezentować naszą gminę na Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Powodzenia!

GALERIA

Opiekun i współorganizator:

Katarzyna Ciesiółka