Tuesday the 24th - Administrator: fiksam@wp.pl - Hostgator Coupon
  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, UL. CHOPINA 36, 64-980 TRZCIANKA, TEL./FAX(67) 2163019, mail: sp2wT@interia.pl

HANDBALL-SPIRIT-3 PIŁKI 

W piątek 2 czerwca 2017r.,   już po raz drugi gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 46 w Poznaniu. Mieliśmy okazję uczestniczyć  w IV  Memoriale im. Dr Włodzimira Drygasa - HANDBALL-SPIRIT-3 PIŁKI. Swoją obecnością jak zawsze zaszczycili: Marek Werle- prezes WZPR,  olimpijczycy, pan Zbigniew Dybol,  Henryk Rozmiarek, W turnieju uczestniczyło 7 szkół, 4 szkoły poznańskie, SP Wągrowiec, SP Suchy Las i nasza SP2 Trzcianka. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Lewandowska, Daria Hyży, Maja Cimcioch, Wiktoria Bielej, Jędrzej Osowski, Marcin Ławniczak, Igor Skupiński i Maciej Nowak. Turniej piłki ręcznej rozgrywany był  jednocześnie na trzech boiskach-ze sztuczną nawierzchnią (PK 7 osobowa), boisko betonowe ( "Street Ball" ) oraz boisko piaszczyste (PK plażowa), drużyny mieszane. Niespodzianką turnieju był finał. Każda drużyna brała w nim udział, losując przeciwnika i miejsce meczu. Na zakończenie memoriału pan prezes WZPR nie podał zwycięzcy i uznał wszystkie drużyny za wygrane, ponieważ najważniejszym celem turnieju jest dobra zabawa i gra fair play. Mieliśmy okazję zobaczenia medali olimpijskich, zdobytych przez gości.Każda szkoła otrzymała puchar, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i nagrody rzeczowe . Stowarzyszenie ,, Uśmiech Dzieciństwa” zadbało o pyszny poczęstunek: napoje, słodkości i pizzę. Chcielibyśmy bardzo podziękować organizatorom oraz stowarzyszeniu za kolejne zaproszenie, super zabawę i atrakcyjne nagrody.

GALERIA

 Opiekunowie:

IRENA ZBOROWSKA

MAREK ŁAZANOWSKI